Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Код товару: 00048158

Передача/отримання сигналу на хвилі довжиною 1310 нм. Оптичний роз’єм типу SC/PC. Роз’єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроям. Швидкість: 10/100 Mbps. Максимальний струм: 800 мА. Потужність: 2.5 Вт. Робоча температура: 0°C ~ +70°C

Немає в наявності

ціна

456 грн 45 грн кешбек

Немає в наявності

Товари у наявності

Опис Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20 призначений для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T /100BASE-TX Fast Ethernet на pвитій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну
Бренд: Step4Net
Особливості

– Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертер дозволяє одночасно передавати і отримувати сигнали на довжині хвилі 1310 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км
– Медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для звитої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися, як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медиаконвертеров — FoxGate EC-F14 і Step4Net MC-F14.
– У пристрої встановлений інтелектуальний чіпсет IP175. Пристрій комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240 В, 50 Гц
– Оптичний роз’єм типу SC/PC
– Роз’єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроям
– Світлодіодні індикатори інформують про наявність живлення, а також швидкості передачі і статус мережевого і оптичного інтерфейсів

Характеристики

– Швидкість: 10/100 Mbps
– Максимальний струм: 800 мА
– Потужність: 2.5 Вт
– Робоча температура: 0°C ~ +70°C
– Температура зберігання: -45°C ~ +80°C
– Розміри: 95 x70 x 26 мм
– Вага: 110
– Розміри в упаковці: 210 x 118 x 50 мм
– Вага в упаковці: 270 г

Характеристики Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

pa_dhnedh

9652

Гарантія

12

Всі характеристики

Додаткова інформація Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

pa_dhnedh

9652

Гарантія

12

Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Немає в наявності

Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

456 грн

Немає в наявності

КОШИК

close
special-offer-2  - Bezpeka.Systems

Вигідна пропозиція!

Отримайте купон на знижку -5%
Використати можна при замовленні товарів визначених брендів на суму від 2000грн.