Пігтейл OFP-SC/APC-1.5 м

Код товару: 00455979

Pigtail OFP-SC/APC-1.5 м – пігтейл являє собою симплексний відрізок оптичного волокна заданої довжини, покритий щільною або нещільною захисною оболонкою 0.9 мм, закінцьований з одного боку роз’ємом типу SC

Немає в наявності

ціна

35 грн 3 грн кешбек

Немає в наявності

Товари у наявності

Опис Пігтейл OFP-SC/APC-1.5 м

Pigtail OFP-SC/APC-1.5 м – пігтейл являє собою симплексний відрізок оптичного волокна заданої довжини, покритий щільною або нещільною захисною оболонкою 0.9 мм, закінцьований з одного боку роз’ємом типу SC

Особливості

– Малі внесені втрати
– Мале відбиття
– Хороша відтворюваність
– Хороша замінність
– Висока температурна стабільність
– Тип полірування торця APC

Області використання

– Оптоволоконні комунікаційні системи
– Оптоволоконні системи передачі даних
– Оптоволоконні мережі доступу
– Оптоволоконні мережі CATV
– Локальні обчислювальні мережі
– Тестові інструменти
– Оптоволоконні сенсори

Характеристики

– Вносимі втрати: ≤0.20 дБ
– Відтворюваність: ≤0.1 дБ
– Зворотне відбиття: ≤-60 дБ
– Тип і діаметр волокна: одномодове, 9/125мкм, відповідає ITU-T G.652.D (без водяного піка)
– Робоча температура: -40 ~ +75°С
– Довговічність: більше 1000 разів
– Стандарт: Telcordia GR—326
– Довжина: 1.5 м

Характеристики Пігтейл OFP-SC/APC-1.5 м

Бренд

UA

Гарантія

12

Тип пристрою

пигтейл

Робоча температура, ° c

-40 ~ +75

Всі характеристики

Додаткова інформація Пігтейл OFP-SC/APC-1.5 м

Бренд

UA

Гарантія

12

Тип пристрою

пигтейл

Робоча температура, ° c

-40 ~ +75

Пігтейл OFP-SC/APC-1.5 м

Немає в наявності

Пігтейл OFP-SC/APC-1.5 м

35 грн

Немає в наявності

КОШИК

close
special-offer-2  - Bezpeka.Systems

Вигідна пропозиція!

Отримайте купон на знижку -5%
Використати можна при замовленні товарів визначених брендів на суму від 2000грн.