Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Код товару: 00636891
79 грн

Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

Є у наявності

ціна

79 грн 7 грн кешбек

Доставка

  • Нова Пошта у відділення75 грн
  • Нова Пошта до дверей75 грн
  • Кур'єр по Києву60 грн

Оплата

  • Готівкою (кур'єру, в магазині, у відділені)
  • Безготівковий розрахунок для юр. осіб
  • Картою (у відділенні Нової Пошти)

Гарантії

  • Офіційна гарантія 12 міс.
  • 14 днів на обмін / 14 днів на повернення

Опис Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC
Бренд: Cor-X
Особливості

– Малі внесені втрати
– Мале відбиття
– Хороша відтворюваність
– Спосіб полірування конектора UPC
– Хороша замінність
– Висока температурна стабільність
– Для зручності ідентифікації прийнято загальне колірне маркування: багатомодові патчкорди мають помаранчевий колір, а одномодові – жовтий

Області використання

– Оптоволоконні комунікаційні системи
– Оптоволоконні системи передачі даних
– Оптоволоконні мережі доступу
– Оптоволоконні мережі CATV
– Локальні обчислювальні мережі
– Тестові інструменти
– Оптоволоконні сенсори

Характеристики

– Вносимі втрати: ≤0.20 дБ
– Максимальні внесені втрати: ≤0.20 дБ
– Відтворюваність: ≤0.1 дБ
– Замінність: ≤0.20 дБ
– Зворотне відбиття: ≤-50 дБ
– Тип і діаметр волокна: Corning SMF-28, 9/125мкм
– Робоча температура: -40 ~ +70°С
– Температура зберігання: -40 ~ +85°С
– Довговічність: більше 1000 разів
– Стандарт: Telcordia GR—326
– Довжина: 3 м

Характеристики Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Бренд

Cor-X

Гарантія

12

Тип пристрою

патч-корд

Робоча температура, ° c

-40 ~ +70

Довжина кабеля

3 м

Всі характеристики

Додаткова інформація Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Бренд

Cor-X

Гарантія

12

Тип пристрою

патч-корд

Робоча температура, ° c

-40 ~ +70

Довжина кабеля

3 м

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Є у наявності

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

79 грн 7 грн кешбек

КОШИК

close
special-offer-2  - Bezpeka.Systems

Вигідна пропозиція!

Отримайте купон на знижку -5%
Використати можна при замовленні товарів визначених брендів на суму від 2000грн.