Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC

Код товару: 00455912

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв’язку: 20 км. Тип оптичного роз’єму: LC

Немає в наявності

ціна

995 грн 99 грн кешбек

Немає в наявності

Товари у наявності

Опис Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC

SFPd-1SM-1550nm-20LC – пара модулів для організації з’єднання за технологією WDM, які встановлюються на різних кінцях лінії зв’язку. Модуль використовує довжину хвилі 1310 нм для прийому даних та 1550 нм для передачі даних на відстані 20 км
Бренд: FoxGate
Застосування

– Gigabit Ethernet 1000Base
– Високошвидкісний канал I/O для файл-сервера, мережевого адаптера

Особливості

– “Гаряча” заміна, відповідність SFP стандартам
– Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA)
– LC роз’єм

Характеристики

– Система діагностики: DDM
– Довжина хвилі передачі: 1550 нм
– Довжина хвилі прийому: 1310 нм
– Швидкість передачі: 1.25 Гб/с
– Напруга живлення: 3.3 В
– Дальність зв’язку: 20 км
– Тип оптичного роз’єму: LC

Характеристики Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC

Бренд

FoxGate

Гарантія

12

Тип пристрою

модуль зв'язку

Всі характеристики

Додаткова інформація Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC

Бренд

FoxGate

Гарантія

12

Тип пристрою

модуль зв'язку

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC

Немає в наявності

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC

995 грн

Немає в наявності

КОШИК

close
special-offer-2  - Bezpeka.Systems

Вигідна пропозиція!

Отримайте купон на знижку -5%
Використати можна при замовленні товарів визначених брендів на суму від 2000грн.